معرفی نسل جدید روانکار خودرویی در پایتخت

شرکت نفت ری‌سان، یکی از پیشروان تولید روانکار صنعتی، دریایی و خودرویی اخیراً با کمپین "متخصص مراقبت‌های ویژه خودرو" از سری جدید روانکارهای خودرویی خود با نام سری X پرده برداری کرده است. این کمپین با نصب بیلبوردهای گسترده در نقاط مختلف شهر تهران و تبلیغات در تلویزیون ملی، توجه بسیاری از مردم و علاقه‌مندان به صنعت نفت و گاز و همچنین خودرو را جلب کرده است.

بیلبوردهای تهران

بیلبوردهای شرکت نفت ری سان در مناطق مختلف تهران از جمله بزرگراه‌ها، میادین اصلی و خیابان‌های پرتردد نصب شده‌اند. طراحی این بیلبوردها به گونه‌ای است که در نگاه اول همه‌ی محصولات سری X قابل رویت هستند، اما به طور ویژه‌ای به اصلی‌ترین روغن موتور سری X یعنی لئو پرداخته شده است.

گسترش کمپین در استان‌های شمالی و جنوبی

به زودی بیلبوردهای این کمپین بزرگ در استان‌های شمالی و جنوبی کشور نیز اکران خواهد شد. شرکت نفت ری‌سان با هدف معرفی گسترده‌تر محصولات خود و افزایش آگاهی عمومی، بیلبوردهای خود را در شهرهای مختلف این استان‌ها نصب خواهد کرد.

محصولات سری X ری‌سان، قدمی مهم در ارتقاء تکنولوژی به کار رفته در تولید رونکارهای خودرویی برداشته است. برای کسب اطلاعات بیشتر صفحه اینستاگرام این شرکت را دنبال نمایید.

 

Untitled-1
billboard1